Atrakcje

Zieleniec ze względu na swoje położenie jest świetnym miejscem na zwiedzanie Ziemi Kłodzkiej.
Nie będziesz się nudził

Wszystko w jednym miejscu

Campo Resort ze względu na swoje położenie jest świetnym miejscem na wypady do okolicznych atrakcji

01.

31 wyciągów narciarskich

Tu każdy znajdzie coś dla siebie! W Zieleńcu czeka na Ciebie 31 wyciągów, w tym 7 nowoczesnych kanap i 4 wyciągi taśmowe dla najmłodszych. Duża ilość zróżnicowanych tras pozwoli Ci się cieszyć zimowym szaleństwem bez względu na to czy jeździsz od lat, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z jazdą na nartach lub snowboardzie.

02.

Nocna jazda

Nocne szaleństwo na nartach to jest to! Mimo że zimą szybciej robi się ciemno, nie oznacza to, że musisz rezygnować z dalszego szusowania. Jeśli dzień na stoku wydaje Ci się zbyt krótki lub w ciągu dnia musisz pracować – nie martw się! Wieczorem wskocz na narty lub snowboard i odkryj czystą przyjemność  z nocnej jazdy. Większość zielenieckich tras posiada sztuczne oświetlenie, dzięki któremu możesz korzystać z ich uroków aż do godziny 20:00.

03.

Trasy biegowe

Zieleniec to nie tylko stoki! Sympatyków narciarstwa biegowego w Polsce jest coraz więcej. Fani tego sportu znajdą tu mnóstwo tras, zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie – ich łączna długość to ponad 200 kilometrów. Są zróżnicowane pod względem długości i trudności.

W sezonie zimowym szlaki biegowe są systematycznie ratrakowane, aby móc cieszyć się jak najlepszymi wrażeniami z jazdy.

04.

Szkoły jazdy i wypożyczalnie nart​

Czas na nowe umiejętności! Jeśli chcesz podszkolić swoją technikę jazdy lub nauczyć się jeździć na nartach czy desce snowboardowej, Zieleniec to idealne miejsce. Nie posiadasz własnego sprzętu? Nie musisz się o to martwić, ponieważ możesz skorzystać z oferty okolicznych wypożyczalni nart i snowboardów.

05.

Po nartach

Po całym dniu na stoku czas na regenerację! Możesz spędzić wieczór przy kolacji i lampce wina w domu lub odwiedzić jedną z okolicznych restauracji. A może wolisz spędzić wolny czas bardziej aktywnie? W takim razie wpadnij do Bowling Pub „Oceanum” pograć w kręgle.

Jeśli natomiast lubisz potańczyć, jak na alpejskim Apres Ski, w Zieleńcu czeka na Ciebie klub Joy 21.

REZERWACJA

Chcesz dokonać rezerwacji?

lub zadzwoń

+48 604 329 000

Scroll to Top