O nas

Campo Resort to wyjątkowe domy nie tylko ze względu na ich położenie.
0
Piękne domy
0
Każdy
0
Osobowe
0
Dni w roku

Nowoczesny kompleks domków położony w dolnośląskim Zieleńcu

5/5

Pierwszy etap Campo Resort to zespół trzech budynków rekreacyjnych, którym nadaliśmy
ponadczasową formę nowoczesnej stodoły. 

Elementem rozpoznawczym budynków jest minimalistyczna, czarna elewacja, która płynnie przechodzi od cokołu poprzez ściany aż po pokrycie dachowe. Tworzy to spójny i elegancki efekt czarnej „szkatułki” na zielonym, lub też ośnieżonym, górskim zboczu. Całości dopełniają panoramiczne okna, szklane balustrady oraz kontrastujące z czernią panele o kolorystyce drewna. 

Wszystkie materiały wykończeniowe dobrane zostały w taki sposób, aby bezproblemowo znosić ciężkie warunki atmosferyczne, które są codziennością w Zieleńcu.

Zagospodarowanie terenu Campo Resort przemyślano tak, aby budynki tworzyły luźną, z pozoru przypadkową, krajobrazową kompozycję – niczym w niewielkiej alpejskiej wiosce. Wszystkie domy zwrócone są swoimi przeszklonymi ścianami w tę samą stronę i usytuowane w taki sposób aby zapewnić gościom pełną prywatność, jednocześnie zapewniając niezakłócony niczym widok na las i góry.

Pod kątem funkcjonalnym domy Campo Resort podzielone są na trzy strefy:

  • cokół, w którym znajduje się prywatna narciarnia, w miesiącach letnich pełniąca również funkcję przechowalni innego sprzętu sportowego, sauna oraz pomieszczenie techniczne.
  • parter to strefa dzienna z dostępem do rozległego, zadaszonego tarasu, hol
    wejściowy oraz łazienka
  •  poddasze mieści w sobie dwie sypialnie oraz łazienkę

Projekt Campo Resort został wykonany przez firmę SLAB

Galeria

W Campo jest po prostu pięknie

Jak dojechać

Campo Resort znajduje się w dolnośląskim Zieleńcu

Co o nas mówią

5/5
Super miejsce, blisko stoków a jednocześnie w zaciszu Zieleńca. Domki genialnie urządzone, nowoczesne, wygodne, doskonałe dla rodzin, w każdym pokoju telewizor , dwie łazienki, każda z prysznicem, najwyższy standard, znacznie odbiegający od przaśnych polskich klimatów.
Patrycja
5/5
Genialne domki w cudownym miejscu z przepięknym widokiem. Domki urządzone ze smakiem z wykorzystaniem wysokiej jakości wyposażenia, przestrzenne z przemyślanym rozplanowaniem pomieszczeń, idealne dla dużej rodziny lub grupy znajomych. Extra bonus to narciarnia / rowerownia dla każdego domku oraz przemili właściciele, zaangażowani, uśmiechnięci, tworzący super atmosferę 🤩szczerze polecam !!!
Magdalena Chachulska
5/5
Campo Resort wyraźnie odbiega od standardu bazy noclegowej w polskich górach. Na plus oczywiście. Wszystko jest przemyślane - od estetycznego wystroju i bogatego wyposażenia do kwestii praktycznych jak zamykanie domków na kod. Bardzo udany pobyt. Polecam
Monika Gordecka
5/5
Obiekt godny polecenia. Bardzo wysoki standard domów, które posiadają masę udogodnień oraz bogate wyposażenie. Ogromny plus za prywatną narciarnię. Świetny kontakt z Właścicielami. Lokalizacja daje pełną prywatność, a stoki, gastronomia oraz sklep są w zasięgu krótkiego spaceru.
Łukasz Ługowski

REZERWACJA

Chcesz dokonać rezerwacji?

lub zadzwoń

+48 604 329 000

Scroll to Top